( 8-441) 6 22 74 rastvedys@pusele-silute.lt
LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ

Mieli Lietuvos mažųjų žaidynių 2021 dalyviai,

Atsižvelgiant į pratęstą karantiną, bei sudėtingas masinių renginių organizavimo sąlygas, turime atsisakyti minties organizuoti LTMŽ III etapą – 10 festivalių didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Nuostabūs II etapai, kurių metu jūsų kūrybiškumas ir “fantazija liejosi per kraštus” ir bus tas finalinis šių metų projekto taškas.
Visų organizatorių vardu dėkoju kiekvienam pedagogui, tėveliui, administracijos darbuotojams, kurių dėka Lietuvos mažųjų žaidynės rado vietą jūsų įstaigoje ir vaikų širdyse. Kartu mes pergudravome pandemiją ir suteikėme mūsų ugdytiniams judėjimo džiaugsmą.
Prisegu oficialią padėkos formą, kuria dėkojame projektą koordinavusiems pedagogams (dėl įvairiausių pasikeitimų nedrįsome rašyti pavardžių, kad nereikėtų jaudintis ir jums ir mums, tikiuosi tai nesudarys sunkumo įrašyti pavardes tų pedagogų kurie iš tiesų dirbo su šiuo projektu. Savo ruožtu šią formą galite panaudoti ir dėkodami visiems, prisidėjusiems prie sklandaus projekto vykdymo.
Tų, kurie siunčia savo video mums į paštą ar LTMŽ facebook žinute, noriu paprašyti, kad šiuos video patalpintumėte facebook platformoje, po tos festivalių savaitės anonsu, kurią vyko jūsų renginys. Galite tai daryti jums patogiu metu.
O dabar geriausia žinia: vieno pabaiga pranašauja kito pradžią. Lietuvos mažųjų žaidynės 2022 jau pasiruošusios startuoti. Gautas finansavimas iš Sporto rėmimo fondo leis mums atlikti dar daugiau gražių darbų ir pradžiuginti jus ir mažuosius, todėl sekite kvietimą registruoti ir paraginkite tai daryti savo kolegas iš kaimyninių ugdymo įstaigų!
Šiandien visų mūsų gražius darbus pristatėme Delfi Ryto tiesioginėje transliacijoje. Gal ten rasite ir save? 🙂
LTMŽ ieškokite nuo 19 minutės 🙂
Gražios vasaros visiems ir iki malonių susitikimų!!!!

Pagarbiai
Audronė Vizbarienė
Riukkpa prezidentė
Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą