( 8-441) 6 22 74 rastvedys@pusele-silute.lt

Lietuvos mažųjų žaidynių 2021 festivalis

2021 m. gegužės 19 dieną darželyje vyko Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ festivalio II etapas. Sportinio projekto tikslas didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą bei projekto uždaviniai: ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, kilnų elgesį ir bendradarbiavimą, bus vykdomi ir kitose aktyviose veiklose.
Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).
Vaikai atliko „Ažuolo“ mankštą ir vėliau dalyvavo judrioje estafetėje: šokinėjo per barjerus, lankus, suoliuku ropodami lindo pro lankus, šokinėjo pagal pavaizduotas pėdutes, bėgo gyvatėle, mėtė kamuoliukus, porose įveikinėjo kliūtį ir kt. Užduotys buvo įdomios ir linksmos. Visą šventę iš vaikų veidų nedingo šypsenos, skambėjo juokas. Dalyviai buvo apdovanoti diplomais.
Festivalį organizavo mokytojos Jurgita Vaivadienė, Dovilė Jokšaitė ir socialinė pedagogė Sigita Žemaitytė.
Nuoširdžiai dėkojame „Smalsučių“ grupės ugdytinio Evaldo mamytei Indrei Šveikauskienei už nufotografuotas ir nufilmuotas šventės akimirkas.

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą