Šiais mokslo metais lopšelis-darželis dalyvauja Sveikatiados projekte. Rugsėjo – lapkričio mėn. vaikai buvo kviečiami sukurti pietų patiekalą, kuris atitiktų vaikų tvarkos aprašo reikalavimus ir būtų priimtinas vaikams. Mokytojos, kartu su ugdytiniais aptarė maisto svarba ir pagamino patiekalą „Lašišos kepsneliai“.

