Pažintinė išvyka po Šilutė miestą

Gegužės 7 d. „Voveriukų“ ir „Ežiukų“ grupių vaikai vyko į pažintinę išvyką po Šilutė miestą. Kelionės metu mažieji aplankė žymiausias miesto vietas, stebėjo aplinką, domėjosi miesto gyvenimu ir istorija.Vaikai aktyviai dalyvavo pažintinėje veikloje, smalsiai tyrinėjo aplinką, dalijosi įspūdžiais su draugais bei mokytojomis. Išvyka suteikė daug džiaugsmo, naujų patirčių ir gerų emocijų. Vaikus lydėjo mokytojos Diana Nedzelskienė, Jurgita Vaivadienė, mokytojo padėjėja Alla Krasnodubska.

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą