+370 441 6 22 74 rastvedys@pusele-silute.lt, Miško g. 8, LT-99148, Šilutė. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190687399.
Akcija „Atverk širdį gerumui“

Akcija „Atverk širdį gerumui“

Gruodžio mėn. lopšelyje-darželyje „Pušelė“ vyko Kalėdų gerumo akcija „Atverk širdį gerumui“. Tai programos „Darni mokykla“ veikla. Mokytojai gamino iš popieriaus Kalėdų eglutes, dekupavo iš antrinių žaliavų padėkliukus. Vaikai su tėveliais kepė, puošė ir pakavo imbierinius sausainius.
Gruodžio 22 dieną „Gudručių“ grupės vaikai buvo išlydėti visų darželio vaikų į Šilutės socialinius globos namus su misija pradžiuginti dovanėlėmis senelius ir palinkėti šiltų ir jaukių švenčių. Taip pat Kalėdų dovanėlės buvo padovanotos ir Šilutės socialinių paslaugų centro ir Juknaičių savarankiško gyvenimo namų gyventojams.
Džiugu, kad ši akcija sutelkė visą bendruomenę kilniam tikslui ugdyti gerumą.
Dėkojame tėveliams, globėjams kepusiems sausainius ir prisidėjusiems prie akcijos: Vaidai ir Laimučiui Šakiniams, Loretai  ir Andriui Koveckams, Jurgitai ir Algimantui Mickevičiams, Rūtai ir Dariui Balčiams, Eglei Eidėnienei, Indrei Plėvytei, Vitalijai Tumasonienei, Kamilei Vingei, Vaidai Vindžigelskytei, Dovilei Gadeikienei, Simonai Poteliūnei, Simonai Raudonienei, Ramunei Vytartienei, Romai Žališkevičiūtei.

Close Menu
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą